مستر کارت
مستر کارت و ویزا کارت برای ایرانیان
13 سپتامبر 2016
شغل لاتاری
شغل مورد نیاز لاتاری گرین کارت
15 سپتامبر 2016

آندسته از متقاضیانی که تمایل به ثبت نام در لاتاری گرین کارت DV-2020 را دارند اما به علت عدم دسترسی به عکاسی نمیتوانند تصویر رسمی تهیه کنند، میتوانند با گوشی موبایل یا دوربین دیجیتالی با حداقل ۵ مگاپیکسل اقدام به تهیه عکس مناسب طبق دستورالعمل زیر نموده و همراه فرم های ثبت نامی برای ما ارسال نمایند تا فرصت را برای شرکت در لاتاری ۲۰۲۰ از دست ندهند.

 

نحوه تهیه عکس دیجیتالی با دوربین موبایل یا دوربین عکاسی:

 

 1. یک زمینه روشن انتخاب کنید. میتوانید پشت به دیواری سفید بایستید.
 2. کاملاً رو به دوربین بایستید و مستقیم به دوربین نگاه کنید.
 3. سعی کنید حتی الامکان سایه ای در پشت تصویر ظاهر نشود. همچنین چهره تان نیز سایه دار نیافتد.
 4. حالا فردی که از شما عکس میگیرد باید دوربین را طوری تنظیم کند که نیم تنه بالای شما در تصویر مشخص باشد. چند بار این کار را امتحان کنید تا تصویر مطلوب گرفته شود.
 5. اکنون شما میتوانید همین عکس را به همراه فرم های تکمیل شده در سایت برای ما ارسال نمایید. ما تغییرات لازم را برابر با استانداردهای تعیین شده روی تصاویر شما اعمال میکنیم و جهت تکمیل فرمها از آنها استفاده میکنیم.
در تصویر کناری نمونه هایی از تصاویری که می توانید به عنوان مرجع جهت گرفتن عکس در منزل استفاده کنید برای کمک بیشتر آورده شده اند.
شما میتوانید مشخصات فنی مورد قبول عکس لاتاری را در قسمت شرایط عکس لاتاری ملاحظه فرمایید
عکس های فرزندان خود را نیز به همین روش تهیه کنید و برای ما ارسال نمایید.
عکس لاتاری در منزل

 

2 Comments

 1. امیراحسان گفت:

  با درود فراوان من عکس گرفته شده ی خودمو با فتوشاپ درست کردم اصلا به عکس صورت دست نزددم فقط به خاطر سایه ای که روی دیوار بود پس زمینرو کامل سفید کردم آیا به مشکل میخورم؟

  • با سلام
   دستکاری عکس در هر صورت توسط سایت اصلی رد خواهد شد ولی پس از ثبت نام و پرداخت وجه عکس ارسالی بررسی میشود و در صورت مشکل دار بودن به شما اطلاع داده خواهد شد تا عکس جدیدی تهیه فرمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 5 =