مجسمه آزادی
بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کدامند-بخش دوم
12 سپتامبر 2016
نحوه گرفتن عکس لاتاری
راهنمای تهیه فوری عکس استاندارد در منزل + راهنمای تصویری
15 سپتامبر 2016

جزئیات صدور مسترکارت برای ایرانیان

در راستای توسعه همکاریهای دو جانبه به ویژه تعاملات مالی، شرکت پست در زمینه خدمات مستر کارت با شرکت ویژن کارت ایرانیان مشارکت می کند و متقاضیان پس از دریافت کارت از طریق وب سایت شرکت مذکور می توانند نسبت به شارژ کارت صادره اقدام کنند.

در حال حاضر خدمات مستر کارت از طریق دفاتر پست سهند واقع در خیابان شهید بهشتی و منطقه ۱۵ پستی واقع در خیابان شهید مفتح به شهروندان ارایه می شود. همچنین از اول شهریورماه سال جاری، در تمامی مناطق پستی تهران و از اول مهرماه در ۱۷۰ واحد منتخب سراسر کشور، مستر کارت ثبت نام و صادر خواهد شد.

خرید با مسترکارت

نکته شایان توجهی که در این زمینه وجود دارد این است که مستر کارت های صادر شده با آدرس متقاضی در ایران خواهند بود و هنگام خرید از سایت های آمریکایی یا فروشگاه هایی که تابعیت آمریکایی دارند به علت تحریم های ایالتی همچنان از پذیرش این کارت ها خودداری خواهند کرد و قطعا محدودیت هایی در خرید خواهید داشت. البته شایان توجه است که شما میتوانید با پرداخت هزینه هایی تحت عنوان کارمزد به شرکت های واسط با آدرس تاجیکستان یا دیگر کشور ها از طریق بانک های اروپایی به صورت مستقیم اقدام به اخذ کارت اعتباری کنید که خرید با چنین کارت هایی نیازمند استفاده از VPN برای تغییر آی پی خواهد بود. زیرا با اولین استفاده از آی پی ایران احتمال مسدودی حساب شما وجود دارد.

4 Comments

  1. ل گفت:

    سلام وقت بخیر ُ میتوان از عکس سال گذشته برای ثبت نام استفاده کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =