مدارک لازم مصاحبه سفارت برنده لاتاری
15 سپتامبر 2016
ویزای توریستی آمریکا
ویزای توریستی آمریکا
18 سپتامبر 2016

اجاره خانه در آمریکا

اجاره خانه در آمریکا

اجاره خانه در آمریکا یا به قول دوستان اجاره منزل در آمریکا کار خیلی سختی نیست . تفاوتی خاصی هم در اجاره آپارتمان در آمریکا و اجاره خانه در امریکا نیست. در این مطلب قیمت اجاره خانه در امریکا سایتهای اجاره خانه در آمریکا و سایتهای متفاوت و مربوط به این موضوع رو برای شما دوستان عنوان می کنیم . این مطلب میتواند راهنمای بسیار خوبی برای افرادی که به تازگی به آمریکا مهاجرت کرده اند باشد . پس با ما همراه باشید .

 

یکی از بهترین سریعترین و کم خرجترین راههای پیدا کردن خانه ها و آپارتمانهای اجاره در کشور آمریکا استفاده از سایتهای مسکن است. با استفاده از این وبسایتها میتوانید به راحتی میتوانید اطلاعات کاملی از خانه و آپارتمان مورد نظر پیدا کنید . از مساحت خانه گرفته ، تا رنج قیمتی اجاره ماهانه، مبله بودن یا خیر، آدرس دقیق با استفاده از گوگل مپ و استریت ویو و … خوب یا بد بودن منطقه ، نحوه دسترسی به مراکز مهم مدارس و …

یکی از محبوبترین وبسایتها برای یافتن خانه یا آپارتمان وبسایت http://www.craigslist.org/ است . شما با مراجعه با این وبسایت به راحتی میتوانید اطلاعات لازم خود را به دست بیاورید . پس از ورود به سایت شهر مورد نظر رو انتخاب می کنید و بعد از آن کزینه آپارتمان.خانه و در آخر میتوانید سرچ کلی و جزئی انجام دهید بر اساس اتاق خواب، قیمت و …

سایتهای دیگر :

http://www.apartments.com/

http://www.zillow.com/

http://hotpads.com

هزینه اجاره خانه در آمریکا :

قیمت کرایه خانه در آمریکا به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها شهر و ایالات مورد اقامت هست. شهر هر چه بزرگتر باشد هزینه اجاره مسکن در آن بالاتر است. برای مثال شهر نیویورک بالاترین هزینه ها را برای کرایه منزل دارند. اما کرایه یک آپارتمان دو خوابه در شهرهای کوچک ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار است در صورتی که این قیمت در شهرهای تقریبا بزرگ همانند دالاس چیزی حدود ۱۳۰۰ دلار است.

یک سری موارد هست برای دوستانی که تازه وارد آمریکا شده اند . متاسفانه مهاجرین تازه وارد به آمریکا که کردیت درست ندارند به راحتی نمی توانند خانه یا آپارتمان مورد علاقشون رو پیدا کنند . چون خیلی از صاحبخونه ها به این طور افراد خانه کرایه نمی دهند . مگر بیشتر از حد معمول هزینه کنید و یا اینکه پول چند ماه را پیش بدهید . و این مشکل تا زمانی که اعتبار خوبی با حساب بانکیتان کسب کنید ادامه خواهد داشت. افرادی هم که برای کوتاه مدت قصد دارند خانه اجاره کنند میتوانند در سایتی مثل airbnb موارد خوبی پیدا کنند.

چند نکته هم بگم برای دوستان تازه وارد که شاید وضیع مالی خیلی خوبی نداشته باشند ،  لطفا در بدو ورود دنبال خانه های شیک از این حرفها نباشید یا مثلا خانه چند خوابه با فلان و بهمان، و حتما در انتخاب خانه و خرج کرد خود حساب و کتاب درست داشته باشید تا خدایی نکرده دچار مشکل مالی نشوید و در کشور غریب آواره نباشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 12 =